Σπάρτακος Γουδιού: Πραγματοποίησε κακή εμφάνιση και γνώρισε βαριά ήττα από τον Παγκρήτιο Καλλιθέας

Ο Σπάρτακος Γουδιού ηττήθηκε με 5-0 στο γήπεδο Σταύρος Νιάρχος από τον Παγκρήτιο Καλλιθέας πραγματοποιώντας μια πολύ κακή εμφάνιση.

Το ματς δεν ξεκίνησε καθόλου καλά, αφού δεχτήκαμε ένα πολύ γρήγορο γκολ στο 1΄λεπτο από ολιγωρία της άμυνας και δεν καταφέραμε να μπούμε ποτέ στο ματς. 5΄ λεπτα πριν την λήξη του ημιχρόνου δεχτήκαμε δεύτερο γκολ πάλι από λάθος της ομάδας. Στην επανάληψη ο Σπάρτακος για πρώτη φορά φέτος εξαφανίστηκε από το ματς και έτσι δεχτήκαμε 3 πολυ αφελή τέρματα, όλα από δικά μας λάθη.

Να σημειώσουμε η αντίπαλη ομάδα είχε στην ενδεκάδα της παίκτη ο οποίος έχει αγωνιστεί και με άλλη ομάδα του πρωταθλήματος απέναντι στον Σπάρτακο πριν δυο αγωνιστικές.